top of page

Sıkça Sorulan Sorular

01

Google Ads Reklam Bütçesi Ne Kadar Olmalı ?

Google Ads Reklam bütçesi sektöre göre değişiklik gösterse de belirlemiş olduğunuz tutar reklam bütçeniz olmaktadır. Google Reklam bütçesi hesaplamak için anahtar kelimelerinizin tıklama başına maliyetlerini göz önüne alarak günlük toplam reklam bütçesi belirleyebilirsiniz.

02

Google Ads Uzmanı Ne İş Yapar ?

Google Ads Uzmanı, reklam kampanyalarınızı profesyonel şekilde yöneterek müşterilerinize ulaşmanızı sağlar. Google reklam kampanyalarınızı yöneterek doğru kitle ile iletişime geçmenizi gerçekleştirir. İyi bir google adwords uzmanı maliyetlerinizi yarı yarıya düşürebilir.

03

Google Reklam Kampanyası Nasıl Oluşturulur ?

Google Reklam Kampanyaları, oluşturduğunuz google ads hesabı üzerinden oluşturulur. İşletmenize göre seçeceğiniz reklam türleri bu panel üzerinde mevcuttur ve bir çok türden reklamlar oluşturabilirsiniz.

04

Google İşletme Faaliyetleri Doğrulaması Nedir ?

Google İşletme Faaliyetleri Doğrulaması, google ads'in daha şeffaf bir platform olması için başlatılan bir uygulamadır. Reklam metinlerinizin sağ tarafındaki küçük ok işaretine tıkladığınız zaman işletmenizin ismi yer almaktadır. Bu sayede google reklamını kimin verdiği görülmektedir.

05

Google Ads Danışmanı Ne Yapar ?

Google Ads Danışmanı reklamlarda iyileştirmeler, maliyetlerin kontrol edilmesi, reklam analizleri, yeniden pazarlama reklamları, web sitesi için öneriler gibi işlemleri yapar. Google Ads Danışmanlığı için profesyonel kişileri tercih etmeniz gerekir.

06

SEO Çalışması Ne İşe Yarar ?

SEO Çalışması, web siteniz için organik trafiğin arttırılmasına yarar. Arama sonuçlarında organik sıralamanızda yükselme istiyorsanız SEO Çalışmasını profesyonel uzmanlara yaptırmanız gerekir.

07

Google Reklam Veren Kimlik Doğrulaması Nedir ?

Google Reklam Veren Kimlik Doğrulaması, reklamlarda daha şeffaf bir ortam oluşturulması için uygulamaya konulmuş bir programdır. Reklam Veren kişi kimliğini sisteme yükleyerek programı başarı ile geçmektedir.

08

Google Adwords Danışmanı Kimdir ?

Google Adwords danışmanı reklamlarınızı profesyonelce yöneten kişidir. Reklamlarınızın hedefine ulaşmadığını düşünüyorsanız bir google danışmanı ile çalışarak daha performanslı reklamlar elde edebilirsiniz.

bottom of page